Hakkımızda

Merintaş Etiket 1990 yılından bu yana verdiği hizmetlerle sürdürülebilir olmaktan gurur duymaktadır. Firmamız, 2005 yılından itibaren, Body Sleeve, Kendinden Yapışkanlı Etiket ve IML alanında iş ortaklarımıza ve müşterilerimize hizmet vermektedir. Merintaş Etiket, son teknoloji baskı sistemleri kullanılarak kaliteli ürün ve hizmetin ön koşulunun deneyime ve baskı öncesi hassas hazırlık olduğuna inanmaktadır. Üretim sürecinde çalışmak üzere ulusal ve uluslararası markalar ile birçok kuruluş tarafından tercih edilen Merintaş Etiket, koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışını sürdürerek gelişimini sürdürmektedir.

Vizyonumuz

Merintaş Etiket, müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uyumu esas alan bir anlayışla etiket sektöründe liderliğini sürdürerek Türkiye’de sektöründe lider kuruluş olma vizyonunu kazanmıştır. 30 yılı aşkın yatırımları, bilgi birikimi ve tecrübesi ile Türkiye’de sanayi sektörüne hizmet veren lider bir etiket üreticisidir.

Misyonumuz

Firmamız, Türkiye’de ve Dünya’da çeşitli ülke pazarlarına yeni üretim teknolojileri ve yeni etiket malzemeleri sunmaya devam ederek, sektöründe lider firma olmayı, iç ve dış pazarlara hizmet vermeyi hedeflemektedir. Taahhütlerimizi zamanında yerine getirerek müşterilerimizin ve tedarikçilerimizin gözünde ideal iş ortağı olmaya devam edeceğiz. Müşterilerimize, sorumlu oldukları kişi ve şirketlere ve çalışanlarımıza karşı örnek bir kuruluş olmayı misyon edindik.